E-Posta Veya Şifreniz Hatalı. Lütfen Kontrol Ederek Tekrar Deneyiniz.
Çalışma Saatlerimiz
08:00-18:00
İletişim Numaramız
03242341933
Bizim Öncelğimiz Sizin Güvenliğiniz.
Ürünlerimiz
Teknik Cihazlar ve Dedektörler
Dräger Bodyguard® II Çok Fonksiyonlu Tehlike Sinyali Ünitesi
Teknik Cihazlar ve Dedektörler
Dräger Bodyguard® II Çok Fonksiyonlu Tehlike Sinyali Ünitesi

Dräger Bodyguard® II


Dräger Bodyguard® II, 'yüksek teknoloji ürünü', elektronik, çok fonksiyonlu bir ölçüm aleti ve tehlike sinyali ünitesidir. Gelişmiş bir mühendislik ve ergonomik bir tasarım kullanılarak üretilen Dräger Bodyguard® II, her profesyonel itfaiyecinin PSS® Serisi bağımsız solunum aparatı için vazgeçilmez bir ek bileşendir.

Tek Cihaz - Birden Fazla Fonksiyon

Dräger Bodyguard® II; tehlike sinyali ünitesi, basınç ölçer, kalan hava süresi göstergesi, sıcaklık sensörü ve veri günlüğünü tek bir cihazda bir araya getirir. Kullanıcı, bir bakışta tehlikeli ortamdaki çevresel durumu ve hava besleme durumunu anlayabilir ve aynı zamanda mevcut görevinde sağladığı konsantrasyonu koruyabilir.

Sürekli Veri Monitörizasyonu

Birbirinden bağımsız bir şekilde çalışan ve kullanıcı tarafından tanımlanan seviyelere ayarlanan kritik alarm uyarıları (sesli/görsel) ile birlikte basınç, kalan hava süresi ve sıcaklık sürekli olarak izlenir. Tüm veriler otomatik olarak Dräger Bodyguard® II'ye kaydedilir, böylece eğitim amacıyla ve olay incelemeleri için olay sonrası analizi yapılabilir.

Telemetri Sistemiyle Kullanıma Uygun

Dräger Bodyguard® II, PSS Merlin Telemetri sistemini destekleyecek şekilde üretilmiştir. Herhangi bir değişiklik ya da cihaz yazılımı güncellemesi gerekmeksizin tam bir telemetri sistemine hızlı ve kolayca yükseltmek mümkündür. Yükseltildikten sonra Dräger Bodyguard® II, PSS® Merlin Telemetri sistemiyle birlikte bağımsız solunum aparatlarının temel istatistiklerini uzaktan izleme imkanı sağlar, böylece kurtarma ekipleri bir acil durum ortaya çıktığında erkenden harekete geçirilebilir.

Kolay Kullanım

Büyük düğmeler, arkadan aydınlatmalı bir ekran, iki görüntüleme modu (dijital ve analog) ve yerleşik hareket sensörleri, Dräger Bodyguard® II'yi tüm yangın söndürme kıyafetleri giyilmiş durumdayken bile sade ve kolay bir şekilde çalıştırılabilen bir cihaz haline getirir.

Entegre PASS cihazı

Dräger Bodyguard® II, tek üniteli muhafazası içinde entegre bir PASS cihazına sahiptir, bu da itfaiyecilerin güvenliğini daha da arttırır. Yerleşik bir hareket sensörü ve manuel bir "panik" düğmesi ile cihaz, acil durumlarda otomatik (bir hareketsiz durma süresi esnasında) veya manuel olarak etkinleştirilebilir ve diğer görevlileri uyarmak için sesli ve görsel alarm sinyalleri verir.

Esnek ve Yapılandırılabilir

Dräger Bodyguard® II, basit Windows tabanlı yazılımımız aracılığıyla cihazın asıl fonksiyonlarının her biri için alarm etkinleştirme amacıyla kullanıcı tanımlı bir ayara göre yapılandırılabilir (IR iletişim portu üzerinden). Bu esneklik, Dräger Bodyguard® II'nin minimum eğitimle her standart prosedüre uygulanmasını sağlar ve kullanıcıların kişisel güvenliğini ve itfaiye ekiplerinin genel güvenlik prosedürlerini geliştirir.

Ürün Seçenekeri Belirtilmemiş. İsterseniz İletişime Geçip Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.
Bu Ürünün Videosu Bulunmamaktadır.
Bu Ürün İle İlgili Dosya Bulunmamaktadır.
Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz ?
803631
Özel Teklif İsteme
Dräger Bodyguard® II Çok Fonksiyonlu Tehlike Sinyali Ünitesi

Özel Teklif İsteme Formu, İlgili Departmana Gönderildi.
En Yakın Zamanda Vermiş Olduğunuz Bilgilerden Sizinle İletişime Geçilecektir.
İsim Soyisim
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Kaç Adet Alacaksınız ?
Eklemek İstedikleriniz
Teklif İste
Özel Teklif İsteme
Dräger Bodyguard® II Çok Fonksiyonlu Tehlike Sinyali Ünitesi

Öneriniz İlgili Departmana Gönderildi.
İlgiliniz İçin Teşekkür Ederiz.
İsim Soyisim
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Öneriniz
Öneride Bulun
İletişim Bilgileri
İletişim Numaramız
03242341933
Çalışma Saatlerimiz
08:00-18:00
Copyright © MFA İş Güvenliği. Telif Hakları MFA İş Güvenliğine Aittir.

Sayfa 1,578125 - Saniyede Yüklendi.