E-Posta Veya Şifreniz Hatalı. Lütfen Kontrol Ederek Tekrar Deneyiniz.
Çalışma Saatlerimiz
08:00 / 18:00
İletişim Numaramız
0324 234 19 33
Bizim Öncelğimiz Sizin Güvenliğiniz.
Ürünlerimiz
Hastane Çalışma Sistemleri
Dräger Movita® Tavan Besleme Ünitesi
Hastane Çalışma Sistemleri
Dräger Movita® Tavan Besleme Ünitesi

Yüksek performanslı bir tavan besleme ünitesiyle, geliştirilmiş çalışma alanı esnekliği ve ergonomisini tecrübe edin.

Geliştirilmiş iş akışı, arttırılmış esneklik


Tıbbi cihazları ve ekipmanları yerden kaldırın ve sağlık görevlisinin kolayca uzanabileceği bir yere yerleştirin. Dräger Movita® tavan besleme ünitesi, çalışma alanı düzeninizi ihtiyaçlarınıza göre hızlı bir şekilde değiştirmenizi ve hastaya erişiminizi büyük ölçüde geliştirmenizi sağlar.

Modüler, üst seviyede özelleştirilmiş çözümler

Uyumlu bileşenlerden oluşan geniş ürün yelpazesi, seçtiğiniz kol uzunlukları, yükseltme fonksiyonları ve sütun ya da kafa tasarımları Movita® tavan besleme ünitesini acil servis, ameliyathane, ara ve yoğun bakım ünitelerinin ihtiyaçlarına göre uyarlamanızı sağlar. Entegre kablo yönetiminden de faydalanmak mümkündür.

Hızlı bağlantılar, optimize edilmiş taşınabilirlik

Dräger'in benzersiz MediaDocking? seçeneği, ilgili araçları (gaz hortumları, elektrik hatları, kabloları) tek bir adımda bağlamanızı ve ayırmanızı sağlar. Dräger Mova Cart aracılığıyla MIC kuleleri gibi ağır ekipmanları bile birkaç dakika içinde ve düzinelerce bağlantıyla uğraşarak vakit kaybetmeden kolayca hareket ettirebilir ve değiştirebilirsiniz. MediaDocking? özellikle anestezi ve cerrahi çalışma alanları için tasarlanmıştır.

Özel renkler

Malzeme ön plakaları için özenle seçilmiş bir renk paleti olan Dräger Colour Line, renklerin kanıtlanmış gücünü kullanarak kendiniz ve hastalarınız için hoş, dinlendirici bir iyileşme ortamı yaratmanızı sağlar. Mevcut bakım ortamınızı en iyi şekilde tamamlayan renkleri seçin.

Dikey tasarım felsefesi

Movita® tavan destek ünitesinin ergonomik tasarımı optimum iş akışı, engellemesiz hasta erişimi, arttırılmış hijyen ve gelişmiş güvenlik sağlar. Movita® kabloları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Sonuçta daha güvenli bir çalışma alanı elde eder ve personel ve hastalar için daha rahat koşullar sağlamış olursunuz.

Geleceğe hazır

Movita® ile geleceğe her zaman hazırsınız. Standart bağlantılara ve yeterli yük taşıma kapasitesine sahip olduğu için ilave konsollar, çekmeceler ve diğer bileşenlerin eklenmesi asla sorun teşkil etmez. Movita® yerleşim düzeninizi fazla masraf, dağınıklık ya da yenileme çalışması olmaksızın değiştirme imkanı sağlar.

Esnek, münferit seçenekler


Movita® destek ünitesi, üst seviyede ağırlık gereksinimlerinin söz konusu olduğu çalışma alanları için mükemmel bir seçenektir. Motorsuz versiyonların ünite ağırlığı 270kg'a kadar olan yükleri taşıyabilir, motorlu versiyonların ise ağırlığı 180kg'a kadar olan yükleri taşıyabileceği onaylanmıştır. Özelleştirilmiş çalışma alanı, planlama uygulamalarını desteklemek için çeşitli kafa ve sütunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Maksimum elektrik ve gaz çıkışı sayısı, taşıyıcıya bağlı olarak 24 ile 102 arasında değişir.

Ürün Seçenekeri Belirtilmemiş. İsterseniz İletişime Geçip Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.
Bu Ürünün Videosu Bulunmamaktadır.
Bu Ürün İle İlgili Dosya Bulunmamaktadır.
Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz ?
933849
Özel Teklif İsteme
Dräger Movita® Tavan Besleme Ünitesi

Özel Teklif İsteme Formu, İlgili Departmana Gönderildi.
En Yakın Zamanda Vermiş Olduğunuz Bilgilerden Sizinle İletişime Geçilecektir.
İsim Soyisim
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Kaç Adet Alacaksınız ?
Eklemek İstedikleriniz
Teklif İste
Özel Teklif İsteme
Dräger Movita® Tavan Besleme Ünitesi

Öneriniz İlgili Departmana Gönderildi.
İlgiliniz İçin Teşekkür Ederiz.
İsim Soyisim
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Öneriniz
Öneride Bulun
İletişim Bilgileri
İletişim Numaramız
0324 234 19 33
Çalışma Saatlerimiz
08:00 / 18:00
Copyright © MFA İş Güvenliği. Telif Hakları MFA İş Güvenliğine Aittir.

Sayfa 0,15625 - Saniyede Yüklendi.